ANDROLOGIA ZDROWIE MĘŻCZYZNY OD FIZJOLOGII DO PATOLOGII

  • 017745
  • 9788320060669

autor:  Jolanta Słowikowska-Hilczer

Wydawca: PZWL


Oprawa: Twarda

Format: 17.0x24.5cm

Liczba stron: 1312 Wydanie 1

Rok wydania: 2021

Ciężar: 2,0Dostępna od ręki

249,00 zł

Opis

Oddajemy do rąk czytelników starannie przygotowany podręcznik „Andrologii” przygotowany przez najlepszych specjalistów w kraju. To pierwsze tak obszerne opracowanie na temat zdrowia mężczyzn na rynku wydawniczym.
Andrologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się męskim układem płciowym i zdrowiem mężczyzn w zakresie prawidłowego rozwoju płciowego, płodności, sprawności seksualnej i starzenia się, z zachowaniem dobrej jakości życia.
W ostatnich latach obserwuje się niezwykle dynamiczny rozwój andrologii spowodowany zastosowaniem nowych metod badawczych z dziedziny biochemii, biologii molekularnej i genetyki oraz powrót do bardziej intensywnych badań nad zaburzeniami męskiego układu płciowego. Powstają coraz doskonalsze metody diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Pojawiają się nowe preparaty stosowane w terapii zaburzeń hormonalnych, seksualnych i niepłodności.
Praktyczna księga postępowania diagnostycznego i terapeutycznego w zaburzeniach andrologicznych.                Inne produkty z tej kategorii