PERIDONTOLOGICZNO-IMPLANTOLOGICZNA CHIRURGIA PLASTYCZNA

  • 017766
  • 9788375633016

autor: Pietruska Małgorzata,Pietruski Jan

wydawca: Czelej

oprawa: twarda

format: a4

stron: 363

rok: 2021

waga: 1,5

Dostępna od ręki

159,00 zł

Opis

Periodontologiczno-implantologiczna chirurgia plastyczna. Wydanie III

Autor: Małgorzata Pietruska, Jan Pietruski

Książka w twardej oprawie, wydana na papierze kredowym. Zawiera ponad 1000 kolorowych zdjęć i rycin!

Mamy nadzieję, że wiadomości zawarte w niniejszej publikacji przydadzą się zarówno lekarzom zajmujacym się periodontologią i implantologią, jak i lekoarzom innych specjalności, dla których stomatologia to nie tylko zawód, lecz tak jak dla nas także pasja. 

~fragment wstępu

„Periodontologiczno-implantologiczna chirurgia plastyczna” to najnowsze wydanie pierwszej polskojęzycznej monografii, która omawia kwestie dotyczące trzech dyscyplin: periodontologii, implantoprotetyki i ortodoncji. Publikacja ma jednak charakter interdyscyplinarny, by móc szerzej spojrzeć na poruszaną tematykę i wykorzystać jej potencjał w prowadzonej terapii. Z tego względu jest również skierowana do lekarzy innych specjalizacji jako cenne źródło planowania terapii stomatologicznej.

To już trzecie wydanie monografii, która z powodzeniem daje wskazówki w zawiłościach współczesnej stomatologii. Treści są zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, poszerzone o aktualne dane z piśmiennictwa z lat 2014-2020 oraz o dodatkowe zdjęcia i ryciny dokumentujące doświadczenia kliniczne – w myśl zasady stomatologii opartej na faktach (evidence based dentistry), czyli zobrazowanych konkretnych przypadków leczenia.

Inne produkty z tej kategorii