PEDITRIA PYTANIA TESTOWE

  • 017934
  • 9788367447256

autor: W Carroll
Wydawca: Edra Urban &
Partner
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 328 Wydanie 2
Rok wydania: 2023
Ciężar: 0,65Dostępna od ręki

75,00 zł

Opis

Celem niniejszej książki jest pomoc w utrwaleniu Twojej wiedzy z zakresu pediatrii oraz w powtórzeniu materiału przed egzaminami. Pytania są uzupełnieniem podręcznika Pediatria (wydanie 6.), zawierającego wszystkie podstawowe informacje, na bazie których opracowano pytania.
Nowe wydanie książki Pediatria. Pytania testowe zostało gruntownie zmienione, aby zapewnić jego aktualność, oraz uzupełnione o wiele nowych pytań i rycin.Przeznaczone jest ono przede wszystkim dla studentów medycyny, jednak powinno być również pomocne w powtórzeniu materiału osobom przygotowującym się do podyplomowych egzaminów pediatrycznych, takich jak część teoretyczna egzaminu członkowskiego Royal College of Paediatrics and Child Health lub egzaminu specjalisty znego w dziedzinie pediatrii. Do wszystkich pytań dołączono odpowiedzi opatrzone dodatkowymi komentarzami lub wyjaśnieniami pomagającymi w zrozumieniu i poznaniu tematu, a nie tylko sprawdzeniu, czy odpowiedź jest prawidłowa, czy nie.
Wykorzystaliśmy dwa formaty pytań: z jedną prawidłową odpowiedzią oraz pytania problemowe z dopasowaniem. Odzwierciedla to zmianę formy egzaminów z mniejszym wykorzystaniem pytań z wieloma prawidłowymi/ nieprawidłowymi odpowiedziami. Dołączyliśmy również kilka rycin w celu oceny zdolności rozpoznawania stanów klinicznych lub interpretacji wyników badań.
[Przedmowa]   Inne produkty z tej kategorii