ANESTEZJOLOGIA 1 LARSEN

  • 014580
  • 9788376098760

autor: Reinhard Larsen,Szyszko Chorąży Katarzyna i Grzegorz
Wydawca: Urban &
Partner
Oprawa: Twarda
Format: 20.0x27.5cm
Liczba stron: 804
Rok wydania: 2012 wyd 3
waga: 2,7Produkt chwilowo niedostępny

213,50 zł

Opis

autor: Reinhard Larsen,Szyszko-Chorąży Katarzyna i Grzegorz
Wydawca: Urban & Partner
Oprawa: Twarda
Format: 20.0x27.5cm
Liczba stron: 804
Rok wydania: 2012 wyd 3
isbn: 9788376098760
Ciężar: 2,73 kg

  • Anestezjologia Larsena cieszy się ciągle bardzo dużym powodzeniem pośród polskich anestezjologów, potwierdzając niemiecki fenomen popularności tego podręcznika. Dlatego przygotowanie polskiemu czytelnikowi tłumaczenia kolejnego, dziewiątego już, niemieckiego wydania jest całkowicie uzasadnione i chwała za to wydawnictwu Elsevier Urban & Partner.

    Nowe wydanie aktualizuje wiedzę medyczną z zakresu anestezjologii klinicznej, wnosząc szereg nowych informacji przekazanych w jasnej i dostępnej formie. Szczególnie cenne jest zamieszczenie w tym wydaniu licznych wytycznych naukowych towarzystw medycznych w takich bardzo istotnych obszarach, jak np.: przygotowanie przed operacyjne w różnych stanach chorobowych czy postępowanie śródoperacyjne przy odmiennych technikach znieczulenia i w różnych populacjach znieczulanych pacjentów. Wy tyczne te mają bardzo istotną wartość szkoleniową, a tak że praktyczną nie tylko dla lekarzy w trakcie specjalizacji, ale też dla specjalistów, którzy zaglądając do tego podręcznika będą mogli znaleźć odpowiedzi na wiele zagadnień i problemów w towarzyszących im w codziennej pracy.

    W ostatnim czasie na rynku wydawniczym pojawiło się wiele nowych pozycji książkowych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, zarówno zwięzłych i ukierunkowanych, jak też obszernych i wszechstronnych. Są to bardzo pożądane wydarzenia dla naszej specjalności. Należy się jeszcze bardziej cieszyć, że niezależnie od nich od lat funkcjonuje w środowisku anestezjologicznym uznany probierz jakości, odnawiające się ciągle przystępne źródło wiedzy, innymi słowy – „nasz Larsen”.

Inne produkty z tej kategorii